K odeslání: 1 ks
| Osobní odběr na pobočce: | ||
|---|---|---|
| Slaný | Není skladem | |
Výkonný dual-band Wi-Fi 6 gateway s podporou triple-play služeb.
Série Zyxel DX3300 představuje moderní řešení pro vysokorychlostní internetové připojení s podporou QoS, navržené pro uspokojení rostoucí poptávky po triple-play službách. Díky vestavěné 2×2 802.11ax WLAN technologii a řešení Zyxel MPro Mesh® (plně kompatibilní se standardem EasyMesh) poskytuje bezproblémové Wi-Fi pokrytí a nadstandardní konektivitu.
Zařízení podporuje nejnovější standard Wi-Fi 6 (11ax) s rychlostí až 1200 Mbps v pásmu 5 GHz a 574 Mbps v pásmu 2,4 GHz. Technologie MU-MIMO, OFDMA a beamforming zajišťují optimální Wi-Fi zážitek bez hluchých míst, ideální pro streamování multimediálního obsahu a souběžný přístup více zařízení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní WAN: DSL RJ-11/RJ-45/GbE
Ethernetové porty: 5 (1 pro Ethernet WAN)
POTS FXS porty: 2
USB port: 1 (USB 2.0)
VDSL: G.993.2 VDSL2, profily 8a/b/c/d, 12a/b, 17a, a 35b, G.vector (pouze DX3301-T0, DX3300-T0)
ADSL: G.992.1, G.992.2, G.992.3, G.992.5 (pouze DX3301-T0, DX3300-T0)
Bezdrátové připojení: 2,4 GHz 2×2 ax + 5 GHz 2×2 ax
Bezpečnost: NAT, firewall s SPI a DoS
Správa: webový konfigurátor, TR-369/TR-069/TR-181 i2
Rozměry: 220 × 153 × 35 mm
Hmotnost: 387 g
Provozní teplota: 0 až 40 °C
Napájení: DC 12 V/ 2 A (napájecí adaptér součástí balení), spotřeba max. 24 W
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Modem |
| Výrobce : | ZyXEL |
| Technické detaily | |
| Modulace : | OFDMA |
| Použití v exteriéru : | ne |
| Použití v interiéru : | ano |
| Provozní teplota max. (°C) : | 40 |
| Provozní teplota min. (°C) : | 0 |
| Provedení : | samostatně stojící |
| Přenosová rychlost (Mbps) : | 574 (2,4GHz), 1200 (5GHz) |
| Displej a zobrazení | |
| Displej : | ne |
| Komunikace | |
| Podpora 3G : | ne |
| Podpora 4G/LTE : | ne |
| Podpora 5G : | ne |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi : | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN : | ano |
| LAN : | ano |
| Normy : | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Rychlost portů : | 1 Gb/s |
| Šifrování : | WPA, WPA2, WPA3 |
| Wi-Fi : | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény : | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-11 (počet) : | 1 |
| RJ-45 (počet) : | 5 |
| USB 2.0 (počet) : | 1 |
| Napájení | |
| Napájení (V) : | 12 (DC) |
| Podpora PoE : | ne |
| Spotřeba (W) : | 24 |
| Podpora | |
| Slot pro SIM : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | bílá |
| Hmotnost (g) : | 387 |
| Hmotnost (kg) : | 0.387 |
| Rozměry : | 220 × 153 × 35 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 24 |
Nevyhnutné súbory cookie pre základné funkcie tohto webu, ako je navigácia na stránke a prístup do zabezpečených oblastí webu. Web nemôže bez týchto cookies správne fungovať.
Tieto súbory cookie slúžia webovej stránke na zapamätanie si Vašich preferencií. Umožňujú napríklad zobraziť posledné navštívené produkty či zobraziť posledné navštívené stránky, nastavený jazyk či menu stránky.
Štatistické cookies nám pomáhajú porozumieť tomu, ako sa Vám so stránkami pracuje, aby sme ich mohli naďalej vylepšovať. Zhromažďovanie týchto dát je anonymné.
Zámerom marketingových cookies je zobrazovanie reklamy, ktorá je pre daného užívateľa relevantná. Používajú sa pri sledovaní návštevníkov naprieč webovými stránkami.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
Ako cookie sa označuje malé množstvo dát, ktoré server pošle vášmu prehliadaču, ktorý si ich uloží. Pri každej ďalšej návšteve toho istého servera sú potom tieto dáta serverom prečítané. Bežne slúžia na rozlišovanie užívateľa, aby si web zapamätal nastavenie predvolieb a pod. Zjednodušujú tak používanie webov.
Cookies sa ukladajú na strane klienta (užívateľa) ako krátke textové súbory.
Cookies neznamenajú žiadne nebezpečenstvo pre počítač ako taký. Napriek tomu majú cookies význam pre ochranu súkromia. Navštívený web si totiž môže ukladať do cookies akékoľvek informácie, ktoré o návštevníkovi zistí, a môže tak postupne zisťovať záujmy konkrétneho návštevníka. V žiadnom prípade však nemožno cookies použiť na zistenie totožnosti návštevníka
Informácie z cookies sa dajú následne využívať pre cielenú reklamu, štatistické vyhodnocovanie správania sa návštevníkov a pod. Tieto informácie však možno získavať aj bez cookies, preto ich využitie nemôže byť považované za zvlášť nebezpečné.
Voľne čerpané z Wikipedie.
Slúžia na funkčnosť webu. Môže ísť napríklad o vaše nastavenia jazyka webu, radenie produktov, umožňujú zobraziť vám naposledy prezerané produkty, udržujú informácie o prihlásení apod.
Tento web používa aj služby, ktoré vám buď zjednodušujú prácu s webom, alebo nám poskytujú anonymné štatistické dáta. Tieto cookies sú riadené tretími stranami a my nemáme prístup na čítanie alebo zápis týchto údajov.
Ide najmä o systémy na doručovanie reklamy alebo analýzy návštevnosti.
Našimi partnermi sú:
Google Analytics – podrobnosti o tomto nástroji nájdete tu
Google – bližšie informácie o pravidlách spoločnosti nájdete tu
Sklik – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Facebook – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Z používania určitých cookies sa môžete odhlásiť na vyššie uvedených stránkach alebo na adrese http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Zodpovednosť za údaje spoločnosti - Ako Google spracúva osobné údaje.
Väčšina prehliadačov cookies automaticky akceptuje, pokiaľ nie je prehliadač nastavený inak. Používaním nášho webu súhlasíte s ukladaním súborov cookies
Použitie cookies môžete obmedziť alebo zablokovať v nastavení svojho webového prehliadača.
Informácie o nastavení konkrétneho prehliadača nájdete na týchto uvedených adresách:
Tak ako všetky webové stránky, aj táto webová stránka používa súbory cookie. Pomáhajú nám zabezpečiť správne fungovanie stránky, ale aj zlepšiť našu stránku meraním návštevnosti.
Zákon vyžaduje, aby sme vás na to požiadali o súhlas. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zmeniť alebo odvolať na stránke nastavenia.