Po objednání za 3 dny
| Osobní odběr na pobočce: | ||
|---|---|---|
| Slaný | Není skladem | |
Deco X50-DSL využívá systém více jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! Pro pokrytí menších oblastí může jednotka fungovat i samostatně. Díky pokročilé technologii Deco Mesh spolupracují jednotky na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě.
Vestavěný VDSL/ADSL modem podporuje superrychlý profil 35b, který poskytuje rychlost downstream až 350 Mb/s, můžete si tak vychutnat streamování v rozlišení 4K, hraní her či videohovory bez zpoždění. K tomu nabízí také stabilní spojení rychlostí až 3000 Mb/s s podporou standardu 802.11ax (Wi-Fi 6) a je tak ideální pro pokrytí celé domácnosti bezdrátovým signálem. Mezi další výhody patří také kompatibilita s hlasovým ovládáním Amazon Alexa nebo Google Assistant.
Méně potíží, větší pokrytí Wi-Fi
Deco X50-DSL, vyzbrojený vestavěným VDSL/ADSL modemem, Wi-Fi 6 a technologií TP-Link Mesh, poskytuje vynikající zážitek s Wi-Fi pro celý dům.

Ultra vysoké přenosové rychlosti Mesh Wi-Fi 6
Díky vybavení technologií Wi-Fi 6 je Deco Mesh systém navržen k tomu, aby poskytoval výrazné zlepšení v pokrytí, rychlosti a celkové kapacitě. Pořiďte si nejnovější Wi-Fi Mesh systém a získejte výhody sítě budoucnosti, která poskytuje vyšší přenosovou rychlost a připojí více zařízení.

Užijte si Wi-Fi s vylepšeným zabezpečením
Přizpůsobte si domácí síť pomocí sady funkcí vylepšeného zabezpečení. Ať už chráníte vaše citlivá data nebo omezujete přístup dětí a hostů, Deco X50-DSL vám poskytuje nástroje, které potřebujete k plné správě vaší Wi-Fi.
Rychlé nastavení pomocí aplikace Deco
Rozbalte Deco, nainstalujte aplikaci a poté jednoduše postupujte podle pokynů na obrazovce. Deco se postará o zbytek a vaši síť zprovozní během několika minut.
Řada Deco X50-DSL je samozřejmě zpětně kompatibilní se všemi Deco modely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Rychlost datového přenosu: 2,4 GHz – 574 Mbit/s, 5 GHz – 2402 Mbit/s
Anténa: 2× interní anténa
Porty: 4× Gigabit Ethernet RJ-45 (WAN/LAN), 1× DSL RJ-11
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal
Podpora PoE: ne
Rozměry: 167 × 105 × 105 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Access point/Repeater |
| Výrobce : | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru : | ne |
| Použití v interiéru : | ano |
| Provozní teplota max. (°C) : | 40 |
| Provozní teplota min. (°C) : | 0 |
| Provedení : | samostatně stojící |
| Přenosová rychlost (Mbps) : | 2402 (5GHz), 574 (2,4GHz) |
| Displej a zobrazení | |
| Displej : | ne |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi : | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN : | ano |
| LAN : | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm) : | 23 |
| Normy : | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Rychlost portů : | 1 Gb/s |
| Šifrování : | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Wi-Fi : | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény : | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-11 (počet) : | 1 |
| RJ-45 (počet) : | 4 |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet : | ne |
| Napájení | |
| Podpora PoE : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | bílá |
| Rozměry : | 167 × 105 × 105 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda : | CE, RCM, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 36 |
Kód: NARTPL1187
Kód: SPAGNS0013
Kód: NAAZYX1069
Kód: NAAUBT1140
Nevyhnutné súbory cookie pre základné funkcie tohto webu, ako je navigácia na stránke a prístup do zabezpečených oblastí webu. Web nemôže bez týchto cookies správne fungovať.
Tieto súbory cookie slúžia webovej stránke na zapamätanie si Vašich preferencií. Umožňujú napríklad zobraziť posledné navštívené produkty či zobraziť posledné navštívené stránky, nastavený jazyk či menu stránky.
Štatistické cookies nám pomáhajú porozumieť tomu, ako sa Vám so stránkami pracuje, aby sme ich mohli naďalej vylepšovať. Zhromažďovanie týchto dát je anonymné.
Zámerom marketingových cookies je zobrazovanie reklamy, ktorá je pre daného užívateľa relevantná. Používajú sa pri sledovaní návštevníkov naprieč webovými stránkami.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
Ako cookie sa označuje malé množstvo dát, ktoré server pošle vášmu prehliadaču, ktorý si ich uloží. Pri každej ďalšej návšteve toho istého servera sú potom tieto dáta serverom prečítané. Bežne slúžia na rozlišovanie užívateľa, aby si web zapamätal nastavenie predvolieb a pod. Zjednodušujú tak používanie webov.
Cookies sa ukladajú na strane klienta (užívateľa) ako krátke textové súbory.
Cookies neznamenajú žiadne nebezpečenstvo pre počítač ako taký. Napriek tomu majú cookies význam pre ochranu súkromia. Navštívený web si totiž môže ukladať do cookies akékoľvek informácie, ktoré o návštevníkovi zistí, a môže tak postupne zisťovať záujmy konkrétneho návštevníka. V žiadnom prípade však nemožno cookies použiť na zistenie totožnosti návštevníka
Informácie z cookies sa dajú následne využívať pre cielenú reklamu, štatistické vyhodnocovanie správania sa návštevníkov a pod. Tieto informácie však možno získavať aj bez cookies, preto ich využitie nemôže byť považované za zvlášť nebezpečné.
Voľne čerpané z Wikipedie.
Slúžia na funkčnosť webu. Môže ísť napríklad o vaše nastavenia jazyka webu, radenie produktov, umožňujú zobraziť vám naposledy prezerané produkty, udržujú informácie o prihlásení apod.
Tento web používa aj služby, ktoré vám buď zjednodušujú prácu s webom, alebo nám poskytujú anonymné štatistické dáta. Tieto cookies sú riadené tretími stranami a my nemáme prístup na čítanie alebo zápis týchto údajov.
Ide najmä o systémy na doručovanie reklamy alebo analýzy návštevnosti.
Našimi partnermi sú:
Google Analytics – podrobnosti o tomto nástroji nájdete tu
Google – bližšie informácie o pravidlách spoločnosti nájdete tu
Sklik – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Facebook – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Z používania určitých cookies sa môžete odhlásiť na vyššie uvedených stránkach alebo na adrese http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Zodpovednosť za údaje spoločnosti - Ako Google spracúva osobné údaje.
Väčšina prehliadačov cookies automaticky akceptuje, pokiaľ nie je prehliadač nastavený inak. Používaním nášho webu súhlasíte s ukladaním súborov cookies
Použitie cookies môžete obmedziť alebo zablokovať v nastavení svojho webového prehliadača.
Informácie o nastavení konkrétneho prehliadača nájdete na týchto uvedených adresách:
Tak ako všetky webové stránky, aj táto webová stránka používa súbory cookie. Pomáhajú nám zabezpečiť správne fungovanie stránky, ale aj zlepšiť našu stránku meraním návštevnosti.
Zákon vyžaduje, aby sme vás na to požiadali o súhlas. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zmeniť alebo odvolať na stránke nastavenia.