K odeslání: > 10 ks
| Osobní odběr na pobočce: | ||
|---|---|---|
| Slaný | Není skladem | |

Plynulá zábava s dvoupásmovou Wi-Fi AC1200
Router Archer C6 vytváří spolehlivé a bleskově rychlé sítě s technologií Wi-Fi 802.11ac. Pásmo 2,4 GHz poskytuje rychlost až 300 Mb/s, která je připravená pro každodení úkoly, jako je odesílání e-mailů a prohlížení webu, zatímco pásmo 5 GHz poskytuje rychlost až 867 Mb/s, což je ideální pro streamování HD videa a hraní on-line her bez zpoždění.
867 Mb/s v pásmu 5 GHz + 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz = AC1200

Pokročilé zabezpečení pomocí WPA3
Nejnovější protokol zabezpečení sítí Wi-Fi s názvem WPA3 přináší nové možnosti pro zlepšení kyberbezpečnosti v osobních sítích. Bezpečnější šifrování hesla Wi-Fi a vylepšená ochrana proti útokům hrubou silou společně chrání vaši domácí Wi-Fi.

Zvýšené pokrytí Wi-Fi v celé vaší domácnosti
čtyři externí antény vysílají signál Wi-Fi do všech koutů vašeho domova. Zůstaňte ve spojení a užívejte si rychlé Wi-Fi, ať už si hovíte na pohovce, nebo na balkóně. Technologie tvarování paprsku detekuje zařízení, i když jsou vzdálená nebo mají nízký výkon, a soustřeďuje k nim sílu bezdrátového signálu.

MU-MIMO přináší více současných připojení
MU-MIMO umožňuje zařízení Archer C6 obsluhovat více zařízení najednou. Už se nemusíte potýkat se zahlcenou sítí či prodlevami. Všechna zařízení získávají data rychleji a Wi-Fi se využívá efektivněji!
Tradiční router: Přenášení dat pouze do jednoho zařízení současně
Archer C6: Přenášení dat do několika zařízení současně

Gigabitové připojení, 10× rychlejší
Díky jednomu gigabitovému portu WAN a čtyřem gigabitovým portům LAN může být rychlost až 10× vyšší než u standardních ethernetových připojení. Připojte svá oblíbená kabelová zařízení k routeru Archer C6 a nechte se ohromit!

Flexibilní vytváření celé domácí Wi-Fi mesh sítě
Pokud máte doma mrtvé zóny, stačí přidat další router/extender kompatibilní s EasyMesh a vytvořit tak další multigigabitovou Wi-Fi mesh síť pro celou domácnost. Už žádné hledání stabilního připojení.

Je to také přístupový bod
Přepněte pracovní režim zařízení Archer C6 do režimu přístupového bodu a sdílejte kabelovou síť s dalšími bezdrátovými zařízeními.
Snadné nastavení a správa pomocí aplikace Tether
Bezplatná aplikace Tether je k dispozici pro zařízení se systémem Android a iOS a usnadňuje konfiguraci zařízení Archer C6 a správu nastavení sítě.

Balení:
Router Archer C6, napájecí adaptér, Ethernet kabel RJ-45, návod
| Wi-Fi standardy |
Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz |
|---|---|
| Wi-Fi rychlosti |
AC1200 5 GHz: 867 Mb/s (802.11ac) 2,4 GHz: 300 Mb/s (802.11n) |
| Dosah Wi-Fi |
4× pevné vysokoúčinné antény Více antén vytváří pole pro zvýšení signálu Beamforming Koncentruje sílu bezdrátového signálu směrem ke klientům |
| Kapacita Wi-Fi |
Střední Dvoupásmová Wi-Fi Přiřazuje zařízení do různých pásem MU-MIMO Současná komunikace s více MU-MIMO klienty Airtime Fairness Zlepšuje účinnost sítě omezením nadměrného obsazení |
| Zabezpečení Wi-Fi |
WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Ethernetové porty |
1× Gigabitový WAN port 4× Gigabitový LAN port |
| Procesor | 1,2 GHz CPU |
| Napájení | 12 V (max. 1 A) |
| Rozměry | 215 × 117 × 32 mm |
| Provozní teplota | 0 až +40 °C |
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Router |
| Výrobce : | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Citlivost (dBm) : | -93 (6 Mbps, 11a, 5 GHz); -78 (54 Mbps, 11g, 2.4 GHz) |
| Použití v exteriéru : | ne |
| Použití v interiéru : | ano |
| Provozní teplota max. (°C) : | 40 |
| Provozní teplota min. (°C) : | 0 |
| Provedení : | samostatně stojící |
| Přenosová rychlost (Mbps) : | 867 (5GHz), 300 (2,4GHz) |
| Displej a zobrazení | |
| Displej : | ne |
| Komunikace | |
| Podpora 3G : | ne |
| Podpora 4G/LTE : | ne |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi : | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN : | ano |
| LAN : | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm) : | 30 |
| Normy : | 802.11a/b/g/n/ac |
| Rychlost portů : | 1 Gb/s |
| Šifrování : | WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Wi-Fi : | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény : | neodnímatelná |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet) : | 5 |
| Napájení | |
| Napájení (V) : | 12 |
| Podpora PoE : | ne |
| Podpora | |
| Slot pro SIM : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Rozměry : | 215 × 117 × 32 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda : | CE, FCC, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 36 |
Kód: NAOTPL1033
Kód: NARTPL1065
Kód: NARTPL1144
Kód: NARTPL1205
Nevyhnutné súbory cookie pre základné funkcie tohto webu, ako je navigácia na stránke a prístup do zabezpečených oblastí webu. Web nemôže bez týchto cookies správne fungovať.
Tieto súbory cookie slúžia webovej stránke na zapamätanie si Vašich preferencií. Umožňujú napríklad zobraziť posledné navštívené produkty či zobraziť posledné navštívené stránky, nastavený jazyk či menu stránky.
Štatistické cookies nám pomáhajú porozumieť tomu, ako sa Vám so stránkami pracuje, aby sme ich mohli naďalej vylepšovať. Zhromažďovanie týchto dát je anonymné.
Zámerom marketingových cookies je zobrazovanie reklamy, ktorá je pre daného užívateľa relevantná. Používajú sa pri sledovaní návštevníkov naprieč webovými stránkami.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
Ako cookie sa označuje malé množstvo dát, ktoré server pošle vášmu prehliadaču, ktorý si ich uloží. Pri každej ďalšej návšteve toho istého servera sú potom tieto dáta serverom prečítané. Bežne slúžia na rozlišovanie užívateľa, aby si web zapamätal nastavenie predvolieb a pod. Zjednodušujú tak používanie webov.
Cookies sa ukladajú na strane klienta (užívateľa) ako krátke textové súbory.
Cookies neznamenajú žiadne nebezpečenstvo pre počítač ako taký. Napriek tomu majú cookies význam pre ochranu súkromia. Navštívený web si totiž môže ukladať do cookies akékoľvek informácie, ktoré o návštevníkovi zistí, a môže tak postupne zisťovať záujmy konkrétneho návštevníka. V žiadnom prípade však nemožno cookies použiť na zistenie totožnosti návštevníka
Informácie z cookies sa dajú následne využívať pre cielenú reklamu, štatistické vyhodnocovanie správania sa návštevníkov a pod. Tieto informácie však možno získavať aj bez cookies, preto ich využitie nemôže byť považované za zvlášť nebezpečné.
Voľne čerpané z Wikipedie.
Slúžia na funkčnosť webu. Môže ísť napríklad o vaše nastavenia jazyka webu, radenie produktov, umožňujú zobraziť vám naposledy prezerané produkty, udržujú informácie o prihlásení apod.
Tento web používa aj služby, ktoré vám buď zjednodušujú prácu s webom, alebo nám poskytujú anonymné štatistické dáta. Tieto cookies sú riadené tretími stranami a my nemáme prístup na čítanie alebo zápis týchto údajov.
Ide najmä o systémy na doručovanie reklamy alebo analýzy návštevnosti.
Našimi partnermi sú:
Google Analytics – podrobnosti o tomto nástroji nájdete tu
Google – bližšie informácie o pravidlách spoločnosti nájdete tu
Sklik – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Facebook – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Z používania určitých cookies sa môžete odhlásiť na vyššie uvedených stránkach alebo na adrese http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Zodpovednosť za údaje spoločnosti - Ako Google spracúva osobné údaje.
Väčšina prehliadačov cookies automaticky akceptuje, pokiaľ nie je prehliadač nastavený inak. Používaním nášho webu súhlasíte s ukladaním súborov cookies
Použitie cookies môžete obmedziť alebo zablokovať v nastavení svojho webového prehliadača.
Informácie o nastavení konkrétneho prehliadača nájdete na týchto uvedených adresách:
Tak ako všetky webové stránky, aj táto webová stránka používa súbory cookie. Pomáhajú nám zabezpečiť správne fungovanie stránky, ale aj zlepšiť našu stránku meraním návštevnosti.
Zákon vyžaduje, aby sme vás na to požiadali o súhlas. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zmeniť alebo odvolať na stránke nastavenia.