K odeslání: 2 ks
| Osobní odběr na pobočce: | ||
|---|---|---|
| Slaný | Není skladem | |
Model Archer VR400 je výkonný DSL modem + bezdrátový router a naplno využívá svých Wi-Fi možností - nabízí přenos Wi-Fi signálu ve dvou pásmech s celkovou rychlostí až 1200 Mb/s.
Rychlost 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz plně postačuje pro každodenní surfování na internetu a posílání e-mailů, zatímco 867 Mb/s v pásmu 5 GHz již zajistí, že streamování filmů v HD rozlišení a hraní online her bude bez zadrhávání. Díky nejnovější technologii VDSL2 dokáže modem a router Archer VR400 nabídnout ohromující rychlost přenosu dat přes širokopásmové připojení VDSL až 100 Mb/s, což je téměř pětkrát rychleji než u technologie ADSL2+. Model Archer VR400 slouží jako DSL modem a bezdrátový router – kombinuje tak dvě zařízení v jednom. Integrovaný port pro připojení DSL signálu podporuje všechny standardy DSL, včetně VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard sítě: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz a 5 GHz
Rychlost datového přenosu: 867 Mbit/s – 5 GHz, 300 Mbit/s – 2,4 GHz
Porty: 1× RJ-11 (DSL), 3× GbE RJ-45 LAN, 1× GbE RJ-45 LAN/WAN, 1× USB 2.0
Zabezpečení: 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Podpora PoE: ne
Rozměry: 215,6 × 124,6 × 31,6 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Router |
| Výrobce : | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Ethernet (Mbps) : | 1000 |
| Použití v exteriéru : | ne |
| Použití v interiéru : | ano |
| Provozní teplota max. (°C) : | 40 |
| Provozní teplota min. (°C) : | 0 |
| Provedení : | samostatně stojící |
| Přenosová rychlost (Mbps) : | 867 (5GHz), 300 (2,4GHz) |
| Wi-Fi 2,4 GHz (Mbps) : | 300 |
| Wi-Fi 5 GHz (Mbps) : | 867 |
| Displej a zobrazení | |
| Displej : | ne |
| Komunikace | |
| Podpora 3G : | ne |
| Podpora 4G/LTE : | ne |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi : | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN : | ano |
| LAN : | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm) : | 23 |
| Rychlost portů : | 1 Gb/s |
| Šifrování : | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi : | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény : | neodnímatelná |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-11 (počet) : | 1 |
| RJ-45 (počet) : | 4 |
| Rozhraní : | LAN, Wi-Fi, VDSL/ADSL |
| USB 2.0 (počet) : | 1 |
| Výstup na ext. anténu : | ne |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet : | ne |
| Napájení | |
| Napájení (V) : | 12 |
| Podpora PoE : | ne |
| Podpora | |
| Slot pro SIM : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Rozměry : | 215,6 × 124,6 × 31,6 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| LED indikace : | ano |
| Shoda : | CE, RCM, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 36 |
Kód: NARTPL1154
Kód: NARTPL1125
Kód: SPAMOU1007
Nevyhnutné súbory cookie pre základné funkcie tohto webu, ako je navigácia na stránke a prístup do zabezpečených oblastí webu. Web nemôže bez týchto cookies správne fungovať.
Tieto súbory cookie slúžia webovej stránke na zapamätanie si Vašich preferencií. Umožňujú napríklad zobraziť posledné navštívené produkty či zobraziť posledné navštívené stránky, nastavený jazyk či menu stránky.
Štatistické cookies nám pomáhajú porozumieť tomu, ako sa Vám so stránkami pracuje, aby sme ich mohli naďalej vylepšovať. Zhromažďovanie týchto dát je anonymné.
Zámerom marketingových cookies je zobrazovanie reklamy, ktorá je pre daného užívateľa relevantná. Používajú sa pri sledovaní návštevníkov naprieč webovými stránkami.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
Ako cookie sa označuje malé množstvo dát, ktoré server pošle vášmu prehliadaču, ktorý si ich uloží. Pri každej ďalšej návšteve toho istého servera sú potom tieto dáta serverom prečítané. Bežne slúžia na rozlišovanie užívateľa, aby si web zapamätal nastavenie predvolieb a pod. Zjednodušujú tak používanie webov.
Cookies sa ukladajú na strane klienta (užívateľa) ako krátke textové súbory.
Cookies neznamenajú žiadne nebezpečenstvo pre počítač ako taký. Napriek tomu majú cookies význam pre ochranu súkromia. Navštívený web si totiž môže ukladať do cookies akékoľvek informácie, ktoré o návštevníkovi zistí, a môže tak postupne zisťovať záujmy konkrétneho návštevníka. V žiadnom prípade však nemožno cookies použiť na zistenie totožnosti návštevníka
Informácie z cookies sa dajú následne využívať pre cielenú reklamu, štatistické vyhodnocovanie správania sa návštevníkov a pod. Tieto informácie však možno získavať aj bez cookies, preto ich využitie nemôže byť považované za zvlášť nebezpečné.
Voľne čerpané z Wikipedie.
Slúžia na funkčnosť webu. Môže ísť napríklad o vaše nastavenia jazyka webu, radenie produktov, umožňujú zobraziť vám naposledy prezerané produkty, udržujú informácie o prihlásení apod.
Tento web používa aj služby, ktoré vám buď zjednodušujú prácu s webom, alebo nám poskytujú anonymné štatistické dáta. Tieto cookies sú riadené tretími stranami a my nemáme prístup na čítanie alebo zápis týchto údajov.
Ide najmä o systémy na doručovanie reklamy alebo analýzy návštevnosti.
Našimi partnermi sú:
Google Analytics – podrobnosti o tomto nástroji nájdete tu
Google – bližšie informácie o pravidlách spoločnosti nájdete tu
Sklik – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Facebook – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Z používania určitých cookies sa môžete odhlásiť na vyššie uvedených stránkach alebo na adrese http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Zodpovednosť za údaje spoločnosti - Ako Google spracúva osobné údaje.
Väčšina prehliadačov cookies automaticky akceptuje, pokiaľ nie je prehliadač nastavený inak. Používaním nášho webu súhlasíte s ukladaním súborov cookies
Použitie cookies môžete obmedziť alebo zablokovať v nastavení svojho webového prehliadača.
Informácie o nastavení konkrétneho prehliadača nájdete na týchto uvedených adresách:
Tak ako všetky webové stránky, aj táto webová stránka používa súbory cookie. Pomáhajú nám zabezpečiť správne fungovanie stránky, ale aj zlepšiť našu stránku meraním návštevnosti.
Zákon vyžaduje, aby sme vás na to požiadali o súhlas. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zmeniť alebo odvolať na stránke nastavenia.