Bude skladem 5.6.2026
| Osobní odběr na pobočce: | ||
|---|---|---|
| Slaný | Není skladem | |
UniFi UBB (Building-to-Building Bridge) je páteřní bridge z řady UniFi s datovou propustností 1,7+ Gbps, který pracuje v pásmu 60 GHz se zálohou 5 GHz. Kompletní spoj je vhodný především pro přeskoky na kratší vzdálenosti (do 500 m), například mezi budovami.

Výhodou UniFi UBB je vodováha, inovativní kloubový držák a indikační LED systém, díky kterému je možné anténu natočit do požadované polohy a přesně zaměřit. Mezi další přednosti patří např. GPS a Bluetooth management.

Obsah balení:
2× UniFi Building Bridge
2× kloubový držák (ball joint mount)
2× zámek (pozice) k držáku (lock ring)
2× kovová stahovací páska pro uchycení
2× Gigabit PoE (48 V/ 0,32 A) adaptér
2× napájecí kabel
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Frekvenční pásmo: 60/5 GHz
Standard Wi-Fi: 802.11ad
Šířka kanálu 60GHz: 1080/ 2160 MHz
Přivedený max výkon: 32–36,5 dBm
Použitý kmitočet:
Channel 1: 58.32 GHz (58320 MHz)
Channel 2: 60.48 GHz (60480 MHz)
Channel 3: 62.64 GHz (62640 MHz)
Channel 4: 64.80 GHz (64800 MHz)
Přenosová rychlost: 1,7+ Gb/s
Porty: 1× RJ-45
Podpora PoE: ano, 802.3af nebo pasivní 48 V
Rozměry: 140 × 140 × 90 mm


Provoz 60GHz spoje v ČR je možný pouze v souladu s platným všeobecným oprávněním VO-R/12/03.2021-3. Skutečný dosah spoje závisí na místní regulaci v daném státu a lokálních podmínkách.
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Access point/Repeater |
| Výrobce : | UBIQUITI |
| Technické detaily | |
| Management : | ano |
| PoE vstup : | 802.3af |
| PoE vstup : | pasivní |
| Použití v exteriéru : | ano |
| Použití v interiéru : | ne |
| Provozní teplota max. (°C) : | 70 |
| Provozní teplota min. (°C) : | -40 |
| Provedení : | na sloup |
| Přenosová rychlost (Mbps) : | 1000 |
| Stupeň krytí : | IPX6 |
| Vyzař. úhel – H. (°) : | 30 |
| Vyzař. úhel – V. (°) : | 30 |
| Zisk (dBi) : | 10 (5GHz), 17,2 (60GHz) |
| Displej a zobrazení | |
| Displej : | ne |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11ad |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi : | 60 GHz |
| Gigabit LAN : | ano |
| LAN : | ano |
| Šifrování : | WPA2 |
| Wi-Fi : | ano |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet) : | 1 |
| Rozhraní : | LAN, Wi-Fi |
| Výstup na ext. anténu : | ne |
| Napájení | |
| Napájení zařízení : | PoE aktivní (802.3af) |
| Napájení zařízení : | PoE pasivní 48V |
| Napájení max. (PoE) (V) : | 57 |
| Napájení min. (PoE) (V) : | 44 |
| Podpora PoE : | ano |
| Spotřeba (W) : | 11 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | bílá - modrá |
| Hloubka (mm) : | 90 |
| Hmotnost (g) : | 376 |
| Hmotnost (kg) : | 0.376 |
| Rozměry : | 140 × 140 × 90 mm |
| Šířka (mm) : | 140 |
| Výška (mm) : | 140 |
| Další výbava a vlastnosti | |
| LED indikace : | ano |
| Shoda : | CE, FCC, IC |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 26 |
Kód: NETUBT0019
Kód: NETUBT0017
Kód: NPPUBT0001
Kód: NABUBT0004
Kód: NAAMKR1025
Nevyhnutné súbory cookie pre základné funkcie tohto webu, ako je navigácia na stránke a prístup do zabezpečených oblastí webu. Web nemôže bez týchto cookies správne fungovať.
Tieto súbory cookie slúžia webovej stránke na zapamätanie si Vašich preferencií. Umožňujú napríklad zobraziť posledné navštívené produkty či zobraziť posledné navštívené stránky, nastavený jazyk či menu stránky.
Štatistické cookies nám pomáhajú porozumieť tomu, ako sa Vám so stránkami pracuje, aby sme ich mohli naďalej vylepšovať. Zhromažďovanie týchto dát je anonymné.
Zámerom marketingových cookies je zobrazovanie reklamy, ktorá je pre daného užívateľa relevantná. Používajú sa pri sledovaní návštevníkov naprieč webovými stránkami.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
Ako cookie sa označuje malé množstvo dát, ktoré server pošle vášmu prehliadaču, ktorý si ich uloží. Pri každej ďalšej návšteve toho istého servera sú potom tieto dáta serverom prečítané. Bežne slúžia na rozlišovanie užívateľa, aby si web zapamätal nastavenie predvolieb a pod. Zjednodušujú tak používanie webov.
Cookies sa ukladajú na strane klienta (užívateľa) ako krátke textové súbory.
Cookies neznamenajú žiadne nebezpečenstvo pre počítač ako taký. Napriek tomu majú cookies význam pre ochranu súkromia. Navštívený web si totiž môže ukladať do cookies akékoľvek informácie, ktoré o návštevníkovi zistí, a môže tak postupne zisťovať záujmy konkrétneho návštevníka. V žiadnom prípade však nemožno cookies použiť na zistenie totožnosti návštevníka
Informácie z cookies sa dajú následne využívať pre cielenú reklamu, štatistické vyhodnocovanie správania sa návštevníkov a pod. Tieto informácie však možno získavať aj bez cookies, preto ich využitie nemôže byť považované za zvlášť nebezpečné.
Voľne čerpané z Wikipedie.
Slúžia na funkčnosť webu. Môže ísť napríklad o vaše nastavenia jazyka webu, radenie produktov, umožňujú zobraziť vám naposledy prezerané produkty, udržujú informácie o prihlásení apod.
Tento web používa aj služby, ktoré vám buď zjednodušujú prácu s webom, alebo nám poskytujú anonymné štatistické dáta. Tieto cookies sú riadené tretími stranami a my nemáme prístup na čítanie alebo zápis týchto údajov.
Ide najmä o systémy na doručovanie reklamy alebo analýzy návštevnosti.
Našimi partnermi sú:
Google Analytics – podrobnosti o tomto nástroji nájdete tu
Google – bližšie informácie o pravidlách spoločnosti nájdete tu
Sklik – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Facebook – bližšie informácie o pravidlách systému nájdete tu
Z používania určitých cookies sa môžete odhlásiť na vyššie uvedených stránkach alebo na adrese http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Zodpovednosť za údaje spoločnosti - Ako Google spracúva osobné údaje.
Väčšina prehliadačov cookies automaticky akceptuje, pokiaľ nie je prehliadač nastavený inak. Používaním nášho webu súhlasíte s ukladaním súborov cookies
Použitie cookies môžete obmedziť alebo zablokovať v nastavení svojho webového prehliadača.
Informácie o nastavení konkrétneho prehliadača nájdete na týchto uvedených adresách:
Tak ako všetky webové stránky, aj táto webová stránka používa súbory cookie. Pomáhajú nám zabezpečiť správne fungovanie stránky, ale aj zlepšiť našu stránku meraním návštevnosti.
Zákon vyžaduje, aby sme vás na to požiadali o súhlas. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zmeniť alebo odvolať na stránke nastavenia.