Brother QL-1110NWBC
Tiskárna samolepících štítků, 103mm, USB, LAN, Wi-Fi, Bluetooth, AirPrint
Akce
K odeslání: 1 ks
Osobní odběr na pobočce:
Slaný Není skladem
Kód: TISB3411 PN: QL1110NWBCYJ1 Záruka: 24 měs.
Výrobce: BROTHER
 (Brother International CZ s.r.o.)
Veveří 102, 616 00 Brno, Česká republika
info@brother.cz
www.brother.cz
Brother QL-1110NWBC Plně vybavená tiskárna ideální pro přepravní společnosti, sklady a pro každého, kdo potřebuje tisknout vysoce kvalitní přepravní štítky obsahující čárové kódy, obrázky a text. Nabízí šířku tisku 101,6 mm... více
Počet:
Oblíbené
Porovnat
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Brother QL-1110NWBC
Plně vybavená tiskárna ideální pro přepravní společnosti, sklady a pro každého, kdo potřebuje tisknout vysoce kvalitní přepravní štítky obsahující čárové kódy, obrázky a text. Nabízí šířku tisku 101,6 mm a je tak kompatibilní s různými softwary přepravních společností. Rychlý tisk je možný z vašeho PC i Mac přes USB, kabelový ethernet, Wi-Fi a Bluetooth. Pro plnou kompatibilitu se zařízeními Apple je přístroj certifikován podle MFi a také AirPrint.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát tiskárny: samolepící štítky
Maximální šíře pásky: 103,6 mm
Rychlost tisku: 110 mm/s
Rozhraní: USB, Wi-Fi, Bluetooth, RJ-45
Rozměry: 222 x 170 x 151 mm
Hmotnost: 1,73 kg
Značka
Upřesnění typu :  Ostatní tiskárny
Výrobce :  BROTHER
Tiskárna
Rozlišení tisku (DPI) :  300 × 300
Technologie tisku :  termální
Displej a zobrazení
Displej :  ne
Vstupy a výstupy
Bezdrátové připojení :  ano
Drátové připojení :  ano
RJ-45 (počet) :  1
Síťové připojení :  ano
USB 2.0 (počet) :  1
USB vstup :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - bílá
Hmotnost (kg) :  1.73
Přenosné :  ne
Rozměry :  222 × 170 × 151 mm